Series
Ratings
21
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.0