Movies
Ratings
534
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0- New-world TourRated ★ 3.0
- Monstro ObscuraRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
MM, UH, OH, AHRated ★ 4.0- 404 Still RemainRated ★ 3.0
- The Final SemesterRated ★ 5.0
- Maru and My Friend's WeddingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0