Movies
Ratings
194
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
The FivesRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0