Series
Ratings
21
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5- 魔王Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0