Series
Ratings
29- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 5.0
Happy HomeRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5