Movies
Ratings
237
JokerRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
Mortal EnginesRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0