Movies
Ratings
132
AftersunRated ★ 5.0
The Girl on the TrainRated ★ 5.0
SwallowRated ★ 5.0
The VowRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
Gyeong-ah’s DaughterRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Three SistersRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 4.0
PhilomenaRated ★ 4.0
My One and OnlyRated ★ 4.0
ZoeRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
StepmomRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
CanolaRated ★ 5.0