Series
Ratings
15- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0