Series
Ratings
127
Made In AbyssRated ★ 3.5
CITY THE ANIMATIONRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
WITCH WATCHRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
How to Become OrdinaryRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
MedalistRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5