Series
Ratings
12
New HeartRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5