Titles you rated
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 0.5
IRISRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0