Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0