Titles you rated
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Million Yen WomenRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Ryosangata Riko: Puramo Joshi no Jinsei Kumitate KiRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0