Movies
Ratings
115
The MartianRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.0
SignsRated ★ 4.5
Apollo 13Rated ★ 5.0
PredatorRated ★ 4.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 4.5
The President's BarberRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Jupiter AscendingRated ★ 3.5