Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0