Titles you rated
Baby DriverRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.0
IntentionRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
Eddie the EagleRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5- Talking ArchitectRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
House of Flying DaggersRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.5
HolidayRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 2.5