Movies
Ratings
154
SnowpiercerRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0