Titles you rated
Heart to HeartRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
PastaRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0