Titles you rated
HarbinRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0