Titles you rated
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 2.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
The Blacklist Season 10Rated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
TravelersRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
TrapRated ★ 4.0
Room No. 9Rated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5