Movies
Ratings
577- Someday or One DayRated ★ 3.0
- Love ResetRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0- HeroRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0