Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
RioRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5