Series
Ratings
35
A Dance From AfarRated ★ 5.0- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
HealerRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 5.0- Bates MotelRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 5.0