Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Rio 2Rated ★ 4.0