Titles you rated
Good DoctorRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0