Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0