Series
Ratings
119
SuitsRated ★ 4.0
Absolute ZeroRated ★ 4.0- 아이 에스 ~남자도 여자도 아닌 성~Rated ★ 4.0
- ReboundRated ★ 3.5
The One Pound GospelRated ★ 3.5- サプリRated ★ 3.5
- 아츠히메Rated ★ 4.5
- My HusbandRated ★ 3.5
- 쿠도 신이치에게 도전장Rated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0- 神の雫Rated ★ 4.0
- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 4.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5- DamoRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0