Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5