Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5