Movies
Ratings
29
The Third MurderRated ★ 3.5
Slow WestRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
JackieRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5
Inner WorkingsRated ★ 3.0
Money MonsterRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 0.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0