Titles you rated
HopeRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Green FishRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
BrightRated ★ 3.0
The Senior ClassRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0