Movies
Ratings
583
KOKUHORated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
The Room Next DoorRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 5.0
WickedRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
My Dearest Fu BaoRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.5