Movies
Ratings
537
SupermanRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5