Movies
Ratings
561
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 1.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 1.5
Dog DaysRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0