Series
Ratings
64- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Missing: The Other Side 2Rated ★ 4.0
Missing: The Other SideRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
MineRated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0