Movies
Ratings
67
Shutter IslandRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 4.0