Series
Ratings
13
Abnormal SummitRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0