Titles you rated
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Morning GloryRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Inseparable BrosRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.5