Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Doraemon the Movie: Nobita's Art World TalesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The SummerRated ★ 2.5
And So The Baton Is PassedRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0