Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Desperate Mr. XRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5