Titles you rated
Finding DoryRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0