Movies
Ratings
234
Paris, 13th DistrictRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0