Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5