Titles you rated
SicarioRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0- Love Strikes!Rated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0