Titles you rated
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0- The Final SemesterRated ★ 4.5
Good BoyRated ★ 2.5- Toe-Tapping TunesRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 5.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0- CicadasRated ★ 3.5
- Afternoon GuestRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
Girl in the PictureRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Great ArchRated ★ 3.5
SweetheartRated ★ 4.5
FranzRated ★ 3.5
Human ResourceRated ★ 4.0