Series
Ratings
60
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 4.0
The UnlistedRated ★ 3.0
MRated ★ 4.0
Raising DionRated ★ 3.0
The LiberatorRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.0- SNL Korea Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 2.5- YG Future Strategy OfficeRated ★ 0.5