Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The Skeleton KeyRated ★ 2.5
The TouristRated ★ 2.5
AwakeRated ★ 3.0
The RecruitRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
MulanRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0