Titles you rated
AnastasiaRated ★ 5.0
UpRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0