Titles you rated
The Plan ManRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0