Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 2.0
29+1Rated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0